O mně

Jmenuji se Daniel Novák a jsem terapeut pod supervizí. Po ukončení středoškolského vzdělání jsem vystudoval vysokou školu dopravně-technického zaměření a poté i jednooborovou psychologii bakalářského a magisterského stupně na filozofické fakultě University Palackého v Olomouci. Od roku 2018 jsem byl v psychoterapeutickém výcviku v Existenciální analýze a logoterapii, který poskytuje Společnost pro logoterapii a existenciální analýzu s akreditací České asociace pro psychoterapii. Ve své práci se často setkávám s lidmi trpícími traumatem, proto se v roce 2023 účastním kurzu Traumaterapie, který doplňuje a prohlubuje poznatky  o způsobech terapeutické pomoci klientům v těžkých životních situacích. Specializuji se především na problémy spojené s depresí a úzkostnými stavy (fobie, panická porucha, sociální úzkost a další). Moje praxe je důvěrná a vždy se snažím vytvořit příjemné a empatické prostředí, které umožňuje mým klientům, aby dosáhli efektivně pozitivní změny.

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

ikony social